بهترین شهرهای تابستانی

از نظر اکثر افراد زندگی بسیار بهتر و دلنشین تر می شود زمانیکه آفتاب در آسمان باشد. با آمدن تابستان شور و هیجان ویژه ای به زندگی ها بر می گردد. در سراسر دنیا و گوشه و کنار کشورهای مختلف شهرهای مختلفی وجود دارد که خیلی از آنها را می توان در لیست بهترین شهرهای تابستانی به حساب آورد. چراکه مقصد افراد زیادی از مردم دنیا در فصل تابستان می باشند. آیا با این بهترین شهرهای تابستانی و یا تعدادی از آنها آشنایی دارید؟ اگر جز آن دسته از کسانی باشید که به سفر کردن و یا شناختن دنیا علاقه مند باشید، خواندن این مقاله برایتان خالی از لطف نخواهد بود.

بهترین شهرهای تابستانیمیامی

شهر زیبا و ساحلی میامی که در کشور آمریکا واقع شده است یکی از محبوب ترین و بهترین شهرهای تابستانی و مقصد گردشگران در این فصل می باشد. اگر مقاله دلایل محبوبیت کشور امریکا را نیز که قبلا در سایت آموزش خصوصی زبان صدف منتشر شد، مطالعه کرده باشید حتما این موضوع و دلایل آن را می دانید. چراکه در آنجا هم در مورد آن صحبت کردیم. حال کیست که رویای ریلکس کردن و آفتاب گرفتن در سواحل میامی نداشته باشد؟ شهرهای اندکی در جهان می توانند با میامی رقابت کنند به خصوص در فصل تابستان که هوا گرم و آفتابی بوده و مهمانی های سواحل میامی نیز پر هیجان تر و بهتر هستند.

بارسلونا

آیا می دانستید که شهر بارسلونا در کشور اسپانیا یکی از دیگر مقاصد محبوب گردشگران در تابستان است؟ بارسلونا یکی از مهمترین مقصد های ساحلی جهان است. خیابان های مدیترانه ای و بازدید از کافه های منطقه تاریخی Ciutat Vella هم در کنار سواحل زیبای این شهر از دلایل محبوبیت و قرار گرفتن نام این شهر در لیست بهترین شهرهای تابستانی دنیا می باشد.

نیس

بارسلونا تنها شهر زیبای ساحلی در اروپا نمی باشد. نیس که در ناحیه ساحلی فرانسه در جنوب این کشور واقع شده است، دارای سواحل بسیار زیبا و درختان نخل بلند و بی نظیری لست که زیبایی فصل تابستان را برای شما دوچندان می کنند. اگرچه شهرهای کن و موناکو فریبنده تر و جذاب تر هستند، نیس ریلکس تر و دارای آرامشی بیشتر است و همین باعث محبوبیت بیشتر آن به عنوان یکی از بهترین شهرهای تابستانی در دنیا می شود.

سن دیگو

باز هم برمیگردیم به قاره امریکا. خب شهر سن دیگو در ایالت کالیفرنا مورد بعدی از بهترین شهرهای تابستانی با مجموعه ای از سواحل و آب و هوای مرطوب است که تقریبا در تمام طول سال برقرار می باشد. پس از خنک شدن در سواحل این شهر و تبدیل شدن به یک آمریکایی واقعی با اسکیت کردن در امتداد پیاده روهای ساحلی آن، به سراغ موج سواری در امواج ساحل اقیانوس آرام می روید. برای صرف غذا، از رستوران های خیابانی افسانه ای سن دیگو لذت برده و مواردی چون سگ های کلاسیک آمریکایی و بوی همبرگر و ماهی تاکو شما را در اواخر شب به خواب می برد.

رم

تا به اینجای لیست چیزی که باعث می شد نام یک شهر جز بهترین شهرهای تابستانی باشد وجود داشتن سواحلی زیبا و آفتابی در آن شهر بود. اما برای لذت بردن از فصل تابستان حتما نیازمند ساحل نیستیم. چیزهای اندکی در زندگی وجود دارند که بهتر از جادوی پایتخت کشور ایتالیا، یعنی رم باشند. داشتن یک بستنی جلاتو در دست هنگامیکه خورشید در آسمان می تابد، یکی از خوشمزه ترین و لذت بخش ترین قسمت های سفر به این شهر است.

شما در این کشور از هوای مطبوع، غذاهای فوق العاده و مکان های دیدنی و تاریخی متنوع و بی نظیر لذت خواهید برد. تاریخ و قدمت در جای جای خیابان های این شهر کمین کرده است. به طوری  که خیابان های رم مانند یک موزه می مانند که می توانید هنگام قدم زدن از آن لذت ببرید، با این ویژگی که آفتاب تابستان زیبایی این  موزه را چندین برابر می کند.

آیا تا به حال از هیچ کدام از این موارد و شهرها دیدن کرده اید، یا دوست دارید به آنها سفر کنید؟ به غیر از این موارد چطور، زیباترین و بهترین شهری که در فصل تابستان مقصد شما بوده است کجاست؟

مقالات عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *